کفسابی سرامیک

 

نظافت و تمیزی ساختمان بدون تمیز کردن کف آن معنا و اثری ندارد. کفسابی سرامیک بهترین روش جهت تمیز کردن سرامیک و کاشی های خانه‌ و هتل‌ها و مراکز تجاری و… است. این روش در حقیقت به معنی ساییدن کفپوش سازه ای است که احتیاج به شست و شو و تمیز کردن دارد.

کفسابی سرامیک های ساختمان بیشتر در ابتدای کار ساختمان سازی یا حتی بازسازی آن که به دلیل های گوناگون سبب ریخته شدن سیمان و گچ و رنگ و …روی سطح و لکه دار شدن آنها ، نیازی اساسی می باشد.

البته بعد از گذشت زمان سرامیک های کف سازه کدر و یا جرم دار می شود که آن ها با روش های سنتی از بین نمی رود و باید از دستگاه کفسابی سرامیک استفاده شود. البته در مواردی مثل تراز نبودن کفپوش کف ساختمان، از دستگاه  هم استفاده می شود.

کفساب با کمک دستگاه کفسابی سرامیک، تمامی لکه های کف سرامیکی سازه را از بین می برد.
اگر از افراد غیر متخصص در این امر استفاده شود باعث آسیب های جبران ناپذیری در سرامیک می شود، مخصوصا اگر سرامیک ها از ظرافت و حساسیت های بالایی برخوردار باشند. یک ماهر همه درزها و پستی و بلندی ها را به وسیله دستگاه از بین می برد.
او همچنین سطحی صاف، و براق را ایجاد می کند.

دستگاه کفسابی سرامیک در سه دسته قرار داده می شوند که شامل کفسابی دستی و دستگاه کفسابی  تک فاز و سه فاز می باشند.

ما در مقاله های قبل درباره سنگسابی هم توضیح دادیم.

 

نکته  : برای دیدن مطالبی از کفسابی گرانیت لطفا کلیک کنید

مراحل کفسابی سرامیک

 

در زمان ساییدن سرامیک در مرحله اول اگر ناهمواری روی سطح وجود دارد، ابتدا با صفحه‌های مخصوص ساب زنی این ناهمواری ها را رفع می کنند.
تکرار این عملیات بسته به عمق خراش دارد.در مرحله بعد برای پرکردن درزهای مرحله قبل، پولیش بین درزها زده می‌شود. در مرحله بعد پساب باقی‌مانده قبل از اینکه خشک شود جمع آوری می‌شود تا به سطح نچسبد.
و در مرحله آخر ناظر دستگاه کفسابی سرامیک را به‌ شکل زیگزاگی روی سرامیک می‌چرخاند تا تمیز و براق شود.

از کجا بفهمیم کیفیت کفسابی ارایه شده به ما به خوبی انجام شده است

 

 

در صورت ساییدن  اصولی کف براق و درخشندگی یکدستی روی آن ایجاد می شود.
همچنین باید جرم و هر ماده ای که روی سرامیک است تمیز شده باشد و اگر درزی وجود داشته باشد تمامی سوراخ ها و درزها توسط رزین سابی پر شود که برای سرامیک با دوغاب انجام می شود.

با همه این تفاسیر میزان کثیفی درزها و ناهمواری سرامیک‌ها در تعیین کلی هزینه کفسابی بسیار تاثیرگذار است. البته در نظر بگیرید که مساحت محل مورد نظر در هزینه سرامیک تاثیر دارد.
جهت ساییدن سرامیک از کفسابی با تجربه و ماهر استفاده کنید. یک کف ساب ماهر قبل از انجام کار باید تمامی قیمت ها را به کارفرما ارایه دهد تا در پایان خدمات با مشکل مواجه نشود.

به طور کلی افرادی که تجربه و مهارت کاری بالایی دارند پروژه های قبلی خود را به عنوان نمونه کار قبلی به کارفرمای جدید اطلاع می دهند.همچنین افراد با تجربه با اجرای یک کار حرفه ای و استادانه در پایان کار رضایت کارفرما را جلب خواهند کرد.

ما در مقاله های قبل درباره سنگسابی موزاییک هم توضیح دادیم.

 

برچسب ها :
مراحل کف سابی سنگ قیمت هر کفسابی سرامیک دستگاه کفسابی هرینه ساییدن سرامیک
کفساب سرامیک مجرب کفسابی سرامیک درشهرستان کف سابی سرامیک خدمات ساییدن سرامیک

 

منبع : bit.ly/3xTwT5k

فهرست
Call Now Button
WhatsApp chat